PAKOWANIE

Zapewniamy profesjonalne pakowanie eksportowe, przygotowujące rożnego rodzaju towary do transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego zgodnie z obowiązującymi normami i standardami ISPM,DIN oraz MIL.

Foto

TRANSPORT LĄDOWY

Przygotowujemy produkty do transportu drogą lądową. Nasza praca obejmuje zabezpieczenie i spakowanie Państwa produktów, oraz bezpieczny i poprawny załadunek na samochody. Zapewniamy profesjonalne opakowania chroniące Państwa towary przez potencjalnymi uszkodzeniami i wstrząsami występującymi podczas transportu drogowego.

Foto

TRANSPORT LOTNICZY

Obecnie najszybszym środkiem transportu towarów jest transport lotniczy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zaprojektujemy i przygotujemy opakowanie spełniające wymagania bezpiecznego transportu drogą lotniczą.

Foto

TRANSPORT MORSKI

Oferujemy kompleksowe przygotowanie towaru do transportu morskiego. Skrzynie projektujemy indywidualnie zgodnie ze standardami, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wysyłany towar nie ulegnie uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu.

Foto

FOLIA TERMOKURCZLIWA

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach pakowania z wykorzystaniem folii termokurczliwej. Tego typu rozwiązanie dedykowane jest towarom wymagającym zabezpieczenia podczas transportu morskiego oraz drogowego. Ze względu na właściwości folii termokurczliwej możliwe jest zabezpieczenie elementu przez czynnikami atmosferycznymi a także przed pękaniem lub utratą koloru.

Foto

FOLIA ALUMINIOWO-PRÓŻNIOWA

Jeden z najbardziej popularnych sposobów zabezpieczeń antykorozyjnych, wykorzystywany przede wszystkim w transporcie morskim . Folię stosuje się razem z pochłaniaczami wilgoci , co powoduje powstanie atmosfery antykorozyjnej wewnątrz worka. Ta metoda zabezpieczenia nosi też nazwę metody barierowej.

Foto

FOLIA VCI

Drugi z najpopularniejszych sposobów ochrony antykorozyjnej pakowanych produktów. Folia VCI (Volatile Corrosion Inhibitors ) jest to materiał, który poprzez zastosowanie inhibitorów korozji , osiadając na powierzchni metalu hamuje korozję. Ważny jest fakt że folie te chronią przed korozją nie tylko wyroby wykonane ze stali ale również z innych metali . Materiał bardzo dobrze nadaje się do ochrony np. elektrycznych szaf rozdzielczych.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [Rozumiem]