PAKOWANIE

Świadczymy nowoczesne usługi pakowania w oparniu o szereg nowoczesnych rozwiązań.

Foto

FOLIA TERMOKURCZLIWA

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach pakowania z wykorzystaniem folii termokurczliwej. Tego typu rozwiązanie dedykowane jest towarom wymagającym zabezpieczenia podczas transportu morskiego oraz drogowego. Ze względu na właściwości folii termokurczliwej możliwe jest zabezpieczenie elementu przez czynnikami atmosferycznymi a także przed pękaniem lub utratą koloru.

Foto

FOLIA ALUMINIOWO-PRÓŻNIOWA

Jeden z najbardziej popularnych sposobów zabezpieczeń antykorozyjnych, wykorzystywany przede wszystkim w transporcie morskim . Folię stosuje się razem z pochłaniaczami wilgoci , co powoduje powstanie atmosfery antykorozyjnej wewnątrz worka. Ta metoda zabezpieczenia nosi też nazwę metody barierowej.

Foto

FOLIA VCI

Drugi z najpopularniejszych sposobów ochrony antykorozyjnej pakowanych produktów. Folia VCI (Volatile Corrosion Inhibitors ) jest to materiał, który poprzez zastosowanie inhibitorów korozji , osiadając na powierzchni metalu hamuje korozję. Ważny jest fakt że folie te chronią przed korozją nie tylko wyroby wykonane ze stali ale również z innych metali . Materiał bardzo dobrze nadaje się do ochrony np. elektrycznych szaf rozdzielczych.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [Rozumiem]